• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Погода дозволяє: по всьому Ізмаїлу тривають ремонтні роботи

E-mail Печать PDF

Пізня осінь продовжує радувати ізмаїльчан теплою погодою, а місцевій владі дає можливість продовжувати ремонтні роботи в місті.

Як повідомив в ході засідання виконкому Ізмаїльської міської ради 6 листопада міський голова Андрій Абрамченко, роботи в місті триватимуть так довго, як це буде дозволяти робота.

- Сьогодні дуже багато робіт проводиться у внутрішньо квартальних і внутрішньодворових проїздах, на дитячих майданчиках, - зазначив голова. - Сьогодні також реалізується широкомасштабний проект з капітального ремонту в'їзду в місто з боку Одеси. В районі повороту до старого міського кладовища роботи вже завершені, тут була просадка і аварія на водоводі. На даний момент водовід зроблений, дорога відновлена. Зараз роботи ведуться від вулиці Героїв Крут до вулиці Короленка. Там вже є ділянки, які раніше ремонтувалися, їх ми чіпати не будемо. Але всюди будуть виконані доріжки безпеки, з'їзди.

 

Всі роботи планують виконати протягом декількох тижнів, поки це дозволяє сприятлива погода.

Також ведуться роботи і в Міському саду - за рахунок коштів Євросоюзу і міського бюджету. Зараз тут встановлюють паркове вуличне освітлення, йде будівництво доріжок, в перспективі - лавочки, урни, WI-FI.

- Тут уже відкриті проходи з боку вулиць Покровської та Бендерської. Причому з боку Покровської прямо на проході росте дерево, яке так там і залишиться. Також буде виконано освітлення по всьому периметру Міського саду, - додав Андрій Абрамченко.

Ще однією важливою подією в цьому році стало відкриття забору міського стадіону, завдяки чому проглядається вся Станція юних натуралістів.

- У наступному році ми плануємо щільно зайнятися реконструкцією вольєрів, а також благоустроїм території для випасу тварин. В цьому році вже побудували паркан, відкрили дендропарк і ввели додаткову ставку в штат станції для людини, який буде займатися ним, - повідомив міський голова.

Також сьогодні готується ділянку від вулиці Горького до вулиці Некрасова з одного боку проспекту Суворова і ще одну ділянку з іншого боку для висадки саджанців катальпи. На цих ділянках сьогодні йде санітарна обрізка старих акацій і софори - і для їх омолодження, і для можливості зростання катальпи

Обновлено 08.11.2019 16:07  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25 травня по 1 червня у м. Ізмаїл народилися 7 малюків -  2  дівчинки та 5 хлопчиків

 

Сейчас 165 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10645546

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна