• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная

Ізмаїл готується відзначати День Європи

E-mail Печать PDF

18 травня, згідно з  Указом Президента України, відзначатиметься День Європи. У нашому місті, відповідно до розпорядження Ізмаїльського міського голови «Про відзначення Дня Європи в м. Ізмаїлі», планується низка культурно-масових заходів. 

Так, у загальноосвітніх навчальних закладах проходить  цикл інформаційних уроків, виховних годин на тему «Україна – ЄС: сучасний етап взаємовідносин», бесід «Європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці», семінари, тренінги щодо прав дитини, толерантності, віртуальні подорожі столицями європейських держав, тематичні читання з питань розбудови демократичної держави та громадянського суспільства, входження її до європейського та світового товариства.

В закладах культури організовані тематичні виставки «Європа запрошує», «Європа – це ми»; інформаційні години «Світ. Європа. Україна», мистецькі репортажі «Лабіринтами музейних залів України та Європи», євротур «На батьківщині літературних героїв» або «Мандрівка з літературними героями», відеоекскурсії провідними музеями Європи на тему «Мистецтво не знає кордонів», в мистецьких закладах проходить вивчення кращих творів видатних європейських композиторів, конкурс малюнку «Ми – європейці», «Перлини Європи», «За мир та спокій в Україні та Європі».

18 травня о 10.00 біля виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради буде проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу.

Обновлено 17.05.2019 08:35  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 164 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8207337

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная