• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Ізмаїл готується відзначати День Європи

E-mail Печать PDF

18 травня, згідно з  Указом Президента України, відзначатиметься День Європи. У нашому місті, відповідно до розпорядження Ізмаїльського міського голови «Про відзначення Дня Європи в м. Ізмаїлі», планується низка культурно-масових заходів. 

Так, у загальноосвітніх навчальних закладах проходить  цикл інформаційних уроків, виховних годин на тему «Україна – ЄС: сучасний етап взаємовідносин», бесід «Європейська інтеграція – шляхи дружби та співпраці», семінари, тренінги щодо прав дитини, толерантності, віртуальні подорожі столицями європейських держав, тематичні читання з питань розбудови демократичної держави та громадянського суспільства, входження її до європейського та світового товариства.

В закладах культури організовані тематичні виставки «Європа запрошує», «Європа – це ми»; інформаційні години «Світ. Європа. Україна», мистецькі репортажі «Лабіринтами музейних залів України та Європи», євротур «На батьківщині літературних героїв» або «Мандрівка з літературними героями», відеоекскурсії провідними музеями Європи на тему «Мистецтво не знає кордонів», в мистецьких закладах проходить вивчення кращих творів видатних європейських композиторів, конкурс малюнку «Ми – європейці», «Перлини Європи», «За мир та спокій в Україні та Європі».

18 травня о 10.00 біля виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради буде проведена урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Європейського Союзу.

Обновлено 17.05.2019 08:35  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25 травня по 1 червня у м. Ізмаїл народилися 7 малюків -  2  дівчинки та 5 хлопчиків

 

Сейчас 127 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10143974

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна