• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

ДО УВАГИ ЖИТЕЛІВ ОДЕСЬКОГО РЕГІОНУ!

E-mail Печать PDF

З метою забезпечення захисту здоров’я громадян, а також посилення боротьби з незаконним обігом пального на території Одеської області обласна державна адміністрація закликає жителів Одещини сприяти припиненню тіньового ринку нафтопродуктів на території області.

Що таке нелегальний ринок нафтопродуктів?

Не оформлені або недооформлені АЗС, працюють без ліцензії, не сплачуючи відповідний збір. Також нелегали активно застосовують схему ввезення законного безакцизного продукту, який потім на тих же нелегальних міні-НПЗ незаконно перетворюють на бензин.

Найбільша податкова махінація - оптимізація ПДВ та несплата податку на прибуток. Пальне продають за готівку повз касу. Таким чином, нечесні АЗС показують менше прибутку, а отже - платять менше податків. А на готівку мають змогу знову закупити нелегальне пальне.

Співробітники на такі об’єкти залучаються без оформлення трудових відносин - відповідно, недоотримує кошти Пенсійний фонд і місцеві бюджети у вигляді податку на доходи фізичних осіб (ПдФО). Продаж без касових апаратів формує дуже великий обсяг тіньової, не облікованої готівки, яка може використовуватися будь-яким чином.

 

Яких втрат зазнають бюджети, водії та пересічні українці?

Нелегальні точки продажу розміщуються без належного оформлення документів на землекористування та реалізовують пальне без застосування касових апаратів або платіжних терміналів. Отже місцеві бюджети недоотримують кошти із земельного податку і від акцизу, оскільки він розраховується для кожної громади, виходячи з обсягу пального, офіційно проданого через касу.

Будь - яка підприємницька діяльність в галузі торгівлі пальним без сплати відповідних платежів, без ліцензії - це фактично вкрадені гроші з розвитку територіальних громад регіону!

Контрафактне пальне призводить до пошкодження автомобілів, бо не витримується більшість технічних умов. Зазначені АЗС працюють без дозвільних документів на експлуатацію об’єктів підвищеної небезпеки, що призводить до порушення екологічних, будівельних, протипожежних та інших законодавчих вимог. Отже будь-що може призвести до вибухів і до втрат майна, здоров’я і життя громадян.

Будьте патріотами своєї громади та країни!

>       Перед купівлею пального - запитайте, чи надаються розрахункові документи. Якщо ні - не купуйте!

>       Попросіть сертифікат якості пального. Якщо немає - не купуйте!

>       Якщо ви знаєте про факти роботи нелегальних АЗС, або стали свідками того, як деякі «чорні» заправки поновили свою роботу, закликаємо звертатися до Одеської обласної державної адміністрації за посиланням https://forms.gle/5KbQcJuRmQyiCaDu5.

Виявлення нелегальних АЗС/АГЗС на території Одеської області

Для швидкого реагування щодо виявлення нелегальних АЗС/АГЗС на території області, просимо у разі підозри, щодо неправомірного функціонування повідомляти міжвідомчу регіональну робочу групу з протидії нелегальному обігу пального в Одеській області.

(* Обов’язково)

Електронна пошта *

Моя відповідь ___________________________________________________________

Назва-бренд АЗС/АГЗС *

Моя відповідь ___________________________________________________________

Адреса розташування *

Моя відповідь ___________________________________________________________

Короткий зміст порушення *

Моя відповідь ___________________________________________________________

 

 

Одеська обласна державна адміністрація

та Управління економіки  Ізмаїльської міської ради

Обновлено 27.07.2021 15:52  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 23 по 30 серпня у м. Ізмаїл народилося 11 малюків -  4 дівчинки та  7 хлопчиків (з них - одна двійня)

 

Сейчас 305 гостей онлайн
Просмотры материалов : 13721971

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна