• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная О доступе к публичной информации Порядок составления, подача запроса на публичную информацию

Порядок складання, подання запиту на публічну інформацію

E-mail Печать PDF

1. Загальні положення

1.1. Цей порядок визначає доступ до публічної інформації, передбачений Законом України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-УІ від 13.01.2011, розпорядником якої є Ізмаїльська міська рада.

2. Визначення термінів

Публічна інформація - публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень. Публічна інформація є відкритою, окрім випадків, передбачених Законом України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-УІ від 13.01.2011 та іншими нормативно-правовими актами.

Запит на публічну інформацію - це прохання особи до розпорядника інформації надати публічну інформацію, що знаходиться у його володінні.

Відповідальний підрозділ з питань запитів на публічну інформацію - підрозділ секретаріату виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради, на який положено завдання з прийому, обліку, опрацюванню, систематизації, аналізу та контролю щодо задоволення запитів на публічну інформацію, надання консультацій під час оформлення запитів.

3. Порядок подання запиту

3.1.          Надання публічної інформації Ізмаїльською міською радою, її виконавчим комітетом та іншими виконавчими органами міської ради здійснюється відповідно до Закону України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-УІ від 13.01.2011 - у відповідь на інформаційний запит.

3.2.          Запит на публічну інформацію може бути індивідуальним або колективним.

3.3.          Бланк запиту надається безкоштовно. Електронна версія бланку обов'язково розміщується на Офіційному сайті місті Ізмаїл.

3.4.          Запити можуть подаватися в усній, письмовій чи іншій формі (поштою, факсом, телефоном, електронною поштою) на вибір запитувача. Запит в письмовій чи електронній формі оформлюється на бланку встановленого зразку.

3.5.          У запиті запитувач обов'язково вказує своє прізвище, ім'я та по батькові (найменування), поштову адресу, номер телефону, за наявності - адресу електронної пошти, зазначає загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо.

4. Порядок обробки запиту. Відповідь на запит

Запити приймаються відповідальним підрозділом з питань запитів на публічну інформацію у робочі часи та реєструються у журналі обліку запитів на публічну інформацію.

Відповідь на запит на публічну інформацію надається не пізніше п'яти робочих днів з дня отримання запиту.

У разі якщо запит на публічну інформацію стосується інформації, необхідної для захисту життя чи свободи особи, щодо стану довкілля, якості харчових продуктів і предметів побуту, аварій, катастроф, небезпечних природних явищ та інших надзвичайних подій, що сталися або можуть статись і загрожують безпеці громадян, відповідь надається не пізніше 48 годин з дня отримання запиту.

Клопотання про термінове опрацювання запиту має бути обґрунтованим.

У разі якщо запит стосується надання великого обсягу інформації або потребує пошуку інформації серед значної кількості даних, розпорядник інформації може продовжити строк розгляду запиту до 20 робочих днів з обґрунтуванням такого продовження. Про продовження строку розпорядник інформації повідомляє запитувача в письмовій формі не пізніше п'ятьох робочих днів з дня отримання запиту.

Інформація на запит надається безкоштовно.

У разі якщо задоволення запиту на публічну інформацію передбачає виготовлення копій документів обсягом більш як 10 сторінок, запитувач зобов'язаний відшкодувати фактичні витрати на копіювання та друк.

4.8.          При наданні особі інформації про себе та інформації, що становить суспільний інтерес, плата за копіювання та друк не стягується.

5. Окремі положення

5.1.          Відмова в надані публічної інформації за запитом повинна бути обґрунтованою.
5.3. Надання публічної інформацій, яка Законом України «Про доступ до публічної інформації» № 2939-УІ від  13.01.2011  віднесена до публічної інформації з обмеженим доступом, надається в порядку та з обмеженнями, визначеними вищеназваним законом.

5.2.          Рішення, дії чи бездіяльність розпорядників публічно інформації можуть бути оскаржені до керівника розпорядника, вищого органу або суду.


 Міський голова                  А.В. Абрамченко

Обновлено 14.11.2011 10:40  

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

 

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
.

Измаил в цифрах:

С  29  апреля по 6 мая в Измаиле родились 8 малышей, 2  девочки и 6  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 671 гостей онлайн
Просмотры материалов : 8348212

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Главная О доступе к публичной информации Порядок составления, подача запроса на публичную информацию