• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Главная Пенсионное обеспечение Роз’яснювальна робота триває в Ізмаїльському об’єднаному управлінні

Роз’яснювальна робота триває в Ізмаїльському об’єднаному управлінні

E-mail Печать PDF

Продовжується інформаційно-роз’яснювальна робота щодо  актуальних питань пенсійного забезпечення керівництвом Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області.

              Ірина Надоленко – начальник  Ізмаїльського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Одеської області на виїзних прийомах громадян та при особистих зверненнях надає чіткі відповіді та консультує з різних питань пенсійного забезпечення. Зокрема роз’яснює про порядок здійснення перерахунків пенсій у зв’язку зі зміною соціальних стандартів з 1 грудня поточного року, про проведення перерахунку пенсій з 1 січня 2019 року, та анонсовані Урядом підвищення з 1 березня 2019 року,  при цьому зауважує, що всі перерахунки здійснюватимуться в автоматичному режимі, тому до управління Пенсійного фонду звертатись не потрібно.

               Особливу увагу Ірина Надоленко приділяє можливостям отримання інформації щодо пенсійного забезпечення через Веб-портал Пенсійного фонду та сервісом СМС-інформуванням, за допомогою яких є можливість, без особистого звернення до управління, контролювати зарахування страхового стажу, отримати довідки з підтвердженням QR-кодом тощо. Використання таких можливостей є особливо актуальним оскільки до Пенсійного фонду звертаються не тільки пенсіонери, а й працюючі громадяни та особи з особливими потребами, для яких відвідування фонду може бути проблематичним. 

Начальник   управління –

голова ліквідаційної комісії з припинення                                         І. НАДОЛЕНКО

 

Язык

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Объявления:

Афиша ДК им. Т.Г.Шевченко:

  Справки по тел. 2-16-31.

 

 

Все видео:

.
Баннер
.

Измаил в цифрах:

С  1 по 8 апреля в Измаиле родились 7 малышей, 2  девочки и 5  мальчиков

 

Всего в школах города в 2018 году учились более 8 850 учащихся (в 2010 году – 7 500 учащихся).

 В сентябре 2018 года за парты сели 1 070 первоклассников (в 2010 году - 755).

Измаильский политехнический лицей вошел в 100-ку  лучших учебных заведений Украины по результатам ВНО-2018 по географии.

В 2018 году городская копилка достижений внешкольного образования пополнилась 123 дипломами Всеукраинского уровня и 31 - областного.

В 2018 году по сравнению с 2017 годом во Дворце культуры им. Т.Г. Шевченко: увеличилось гастрольных мероприятий на 11%, общегородских мероприятий на 12%, на 10,5% увеличилось количество участников клубных формирований.

В 2018 году пятерым воспитанникам ИДЮСШ 2005 г.р., которые стали победителями и призерами в чемпионате Украины по вольной борьбе, присвоен спортивный разряд "Кандидат в мастера спорта Украины".

Около 70% спортсменов – воспитанников ДЮСШ –  становятся  призерами соревнований областного уровня.  

Сейчас 407 гостей онлайн
Просмотры материалов : 7924080

Поиск по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Главная Пенсионное обеспечение Роз’яснювальна робота триває в Ізмаїльському об’єднаному управлінні