• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

В Ізмаїльській міській раді - нова система для голосування

E-mail Печать PDF

На 46-й сесії міської ради Ізмаїла в п'ятницю, 6 вересня, депутати голосували за новою електронною системою. Відтепер робочий "інструмент" депутатів - планшет.

Після літніх канікул депутати Ізмаїльської міської ради зібралися на чергову сесію. З новацій - замість старої "кнопкової" системи "Рада" відтепер буде використовуватися електронна система для голосування, яка називається "Єдність". Для цього перед початком засідання депутатам роздали їх нові "інструменти" для роботи - планшети.

Як зазначив міський голова Андрій Абрамченко, попередня система вже застаріла і постійно виходила з ладу, тому довелося її замінити. Тестове голосування за допомогою "Єдності" показало - система працює ефективно.

- Сьогодні ми провели сесію міської ради з використанням нової системи для голосування, - зазначив міський голова. - У кожного депутата є свій логін, пароль, особистий планшет. Тільки депутат має доступ до системи, за допомогою логіна і пароля, виключно він може брати участь у засіданні сесії. Зона дії системи обмежена сесійним залом, до неї неможливо підключитися з боку.

 

Крім того, система передбачає лише особисте голосування депутата - за іншого проголосувати не вийде. Плюс, кожен депутат, після того, як він проголосував, бачить свій результат на екрані, і може переконатися в тому виборі, який зробив.

Як розповів нам Олексій Коломієць, директор компанії по впровадженню електронних систем для голосування, "Єдність" - одна з найсучасніших і безпечних програм для голосування.

- У цій системі є чотири головні компоненти: планшет (робоче місце депутата), комп'ютер (який є сервером, де встановлена ​​програма), є телевізор (куди виводяться результати голосування) і є точка WI-FI, що представляє собою закриту мережу без доступу в Інтернет . Ніяке третя особа не зможе отримати доступ, нашкодити системі або змінити дані голосування.

На ринку систем для голосування в Україні є три класи систем: пультові, на планшеті, стаціонарні.

- Система "Єдність" є найбільш інноваційною, - говорить Олексій Коломоєць. - Вона зв'язується з будь-якими іншими системами, які використовує Ізмаїльська міська рада (наприклад, система документообігу, сайт). І на всіх етапах - від створення проекту рішення до його публікації на сайті, процес автоматизується. Використання паперових носіїв тепер не потрібно.

Всі документи, всі проекти рішень сесії зможуть бути завантажені в єдину систему - вдасться економити значні кошти на канцелярському приладді.

До речі, Ізмаїл один з перших почав виконувати рекомендації президента України Володимира Зеленського та відповідної постанови Кабміну про повну заміну паперового документообігу електронним в держорганах.

Стару систему для голосування не демонтовано. Системою "Рада" будуть продовжувати користуватися депутати Ізмаїльської райради.

Обновлено 09.09.2019 15:02  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  25 травня по 1 червня у м. Ізмаїл народилися 7 малюків -  2  дівчинки та 5 хлопчиків

 

Сейчас 149 гостей онлайн
Просмотры материалов : 10435631

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна