• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Дошка пам’яті видатного хірурга Анатолія Омеляновича Якушева

E-mail Печать PDF

 

12 жовтня на будівлі колишнього онкологічного диспансеру, зараз - паліативного відділення міської лікарні, урочисто відкрито дошку пам’яті видатному лікарю. На заході були присутні заступник Ізмаїльського міського голови Катерина Татарінцева, донька видатного лікаря – Олена Якушева, представники організації ветеранів медичної спільноти міста.

 Анатолій Омелянович Якушев все життя присвятив розвитку охорони здоров'я. Після закінчення Чернівецького медичного інституту він працював в Кілійській та Червоноармійській сільській лікарні Болградського району лікарем-ординатологом. Закінчив курси загальної хірургії у 1952 році, почав працювати в Ізмаїлі головним лікарем онкологічного диспансеру.

Він особисто займався важкими хворими, виконував складні операції. Завдяки його майстерності, увазі і співчуттю хворі отримували допомогу і підтримку у важку хвилину, він був готовий приїхати в лікарню в будь-який час.

Як талановитий організатор охорони здоров`я, Анатолій Якушев домігся будівництва спеціалізованої лікарні, яка стала в Придунайському краї регіональною. Саме він забезпечив найвищий рівень якості медичної допомоги за основними напрямками: хірургії, лікуванню ліками, променевої терапії.

  Сотні ізмаїльчан та жителів району вдячні йому за повернене здоров'я, за подаровану надію і радість життя.

 Анатолій Якушев неодноразово обирався депутатом міської ради, очолював депутатську групу з охорони здоров’я. За багаторічну невтомну працю був удостоєний звання «Відмінник охорони здоров’я СРСР».

30 березня 1996 року Анатолія Омеляновича Якушева не стало. Пам’ять про нього зберігатиметься не лише в серцях сучасників, а й в спогадах, мемуарах та на пам’ятній дошці – як людини, яка поєднувала в собі терпіння, мудрість, гідність.

 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 328 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14914254

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна