• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна

Шановні ізмаїльчани! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з днем народження нашого рідного міста – 431-ю річницею з дня заснування!

E-mail Печать PDF

Ізмаїльчани - це велика сім'я, об'єднана дружбою, взаєморозумінням, повагою і довірою один до одного. Минуле та майбутнє дивовижної історії Ізмаїлу поєднують нас у велику родину – єдину громаду, надихають та сповнюють наші серця любов’ю до нашої малої Батьківщини - красивого, комфортного і затишного міста.

Разом ми віримо в наше спільне щасливе майбутнє, яке ми разом створюємо вже сьогодні. Спільною працею ми перетворили Ізмаїл в спокійне, безпечне і упорядковане місто. Ми пишаємося зробленим - зростаючим рівнем благоустрою і якості життя, відремонтованими дорогами, освітленими вулицями, новими парками і дунайськими набережними. Позитивні зміни відбуваються практично в усіх сферах міського життя, і це відчуває кожен ізмаїльчанін, це бачать і запам'ятовують гості нашого міста.

Ізмаїл стає європейським містом - і не тільки зовні. Розвиваються міжнародні зв'язки нашої громади, наше місто бере участь у програмах Євросоюзу і отримує європейські кошти на реалізацію важливих для нас проектів. Ізмаїлом пишаються, в ньому хочуть жити, про нього знають не тільки в Україні, а й в інших куточках нашої планети.

Шановні ізмаїльчани! Від імені Ізмаїльської міської ради та її виконавчого комітету прийміть щирі вітання з Днем міста, побажання усім мешканцям нашого славетного краю міцного здоров’я, любові, достатку, сімейного тепла та щасливої долі.

Нехай нас завжди об’єднує любов і небайдужість до малої Батьківщини, у кожній домівці панують мир і спокій, збуваються всі заповітні мрії та сподівання. Хай наше місто квітне та процвітає, а серед ізмаїльчан панують спільна злагода, взаємна повага та щира довіра. 

З днем народження, рідний Ізмаїл!                                     

Ізмаїльський міський голова        А. В. Абрамченко

Обновлено 24.09.2021 14:15  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 253 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14914759

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна