• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Обгрунтування процедур закупівель Обгрунтування процедур закупівель УЖКГ Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

E-mail Печать PDF

Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення
предмета закупівлі:
Поточний ремонт каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області

 

Замовник

Управління житлово-комунального господарства Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області

Найменування предмету закупівлі із зазначенням коду

ДК 021:2015: 45000000-7 — Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області)

Вид та ідентифікатор процедури закупівлі

Переговорна процедура (Скорочена) UA-2021-08-12-010725-a

Обгрунтування застосування переговорної процедури:

Протокол № 14 від 09.08.2021р. проведення позачергового засідання Ізмаїльської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій та рішення виконавчого комітету Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 656 від 10.08.2021 р. «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для проведення поточного ремонту каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області».

Враховуючи вищевикладене, переговорна процедура закупівлі використовується замовником як виняток і відповідно до якої замовник укладає договір про закупівлю після проведення переговорів щодо ціни та інших умов договору про закупівлю ДК 021:2015 45000000-7 Будівельні роботи та поточний ремонт (Поточний ремонт каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області) відповідно до абзацу 1 пункту 3 частини 2 статті 40 Закону України «Про публічні закупівлі».

 

Розмір бюджетного призначення

2 441 322,94 грн.

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі

Відбувся провал самопливному колектору Ǿ 350 мм, по Болградському шосе.

На ділянці від колодязя № 5 до колодязя № 7 і від колодязя № 2 до колодязя № 3 сталося обвалення зведення залізобетонної труби і як наслідок не проходження стічних вод. Потребує реконструкції ділянка протяжністю 99 м від колодязя № 5 до колодязя № 7 і ділянка протяжністю 48 м від колодязя № 2 до колодязя № 3.

Також потребують реконструкції колодязі № 2, 3, 5, 6, 7.

Самопливний колектор знаходиться в аварійному стані.

Послуги повинні бути якісними, надаватись відповідно до встановлених стандартів, норм і правил та Порядку проведення ремонту та утримання об’єктів благоустрою населених пунктів, затвердженого наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства від 23.09.2003 № 154 (із змінами), Технічних правил ремонту і утриманню вулиць та доріг населених пунктів, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 14.02.2012 № 54 (із змінами), ДБН В.2.3-5:2018 «Вулиці та дороги населених пунктів», ДБН А.2.2-3:2014 «Склад та зміст проектної документації на будівництво» та іншим встановленим нормативним актам діючого законодавства України та умовам цього Договору.

Обґрунтування бюджетного призначення

Розмір бюджетного призначення сформований з урахуванням наявної потреби в закупівлі даної послуги, бюджетного запиту, та затверджений рішенням Ізмаїльської міської ради Ізмаїльського району Одеської області № 656 від 10.08.2021 р. «Про виділення коштів з резервного фонду міського бюджету для проведення поточного ремонту каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області».

Обновлено 13.08.2021 14:06  

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 284 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14913969

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Обгрунтування процедур закупівель Обгрунтування процедур закупівель УЖКГ Обґрунтування технічних та якісних характеристик, розміру бюджетного призначення предмета закупівлі: Поточний ремонт каналізаційного колектору по Болградському шосе, 35 у м. Ізмаїлі Ізмаїльського району Одеської області