• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує Виправлення помилки в сумі ЄСВ та реквізитах застрахованої особи в єдиній звітності

Виправлення помилки в сумі ЄСВ та реквізитах застрахованої особи в єдиній звітності

E-mail Печать PDF

Форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску та Порядок заповнення та подання податковими агентами  Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — ФО і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску затверджено наказом Мінфіну від 13.01.2015 р. № 4 у редакції наказу Мінфіну від 15.12.2020 р. № 773.

         Після завершення граничного строку подання Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податків — фізичних осіб і сум утриманого з них податку, а також сум нарахованого єдиного внеску (далі — Розрахунок) подається Розрахунок з типом “Уточнюючий”.

         Коригування у додатку “Відомості про нарахування заробітної плати (доходу, грошового забезпечення) застрахованим особам” (далі — Додаток 1) з типом “Уточнюючий” помилки лише в реквізитах, що стосуються застрахованої особи та не стосуються сум нарахованого ЄСВ, у відповідному додатку з типом “Уточнюючий” проводиться з використанням ознаки “0” (якщо рядок потрібно ввести) чи ознаки “1” (якщо рядок потрібно виключити).

         Заповнення “Уточнюючого” Розрахунку при коригуванні сум ЄСВ проводиться з використанням типів нарахувань 2 та 3, при цьому ознака “0” (якщо потрібно ввести рядок) не застосовуються.

         Якщо платнику ЄСВ поза межами звітного (податкового) періоду необхідно одночасно уточнити інформацію щодо реквізитів та сум нарахованого ЄСВ стосовно застрахованих осіб у Додатку 1 до Розрахунку, поданого з типом “Звітний” або “Звітний новий”, спочатку у Розрахунку з типом “Уточнюючий” платником ЄСВ проводиться коригування реквізитів, які уточнюються на підставі інформації з попередньо поданого Розрахунку з типом “Звітний” або “Звітний новий” з використанням ознаки “0” (якщо рядок потрібно ввести) чи ознаки “1” (якщо рядок потрібно виключити).

         Потім формується Розрахунок з типом “Уточнюючий” для коригування показників ЄСВ з використанням типів нарахувань 2 та 3.

         Для проведення коригувань платнику податків необхідно сформувати та подати Розрахунок з типом “Уточнюючий”, який має містити обов’язкові реквізити, визначені в рядках 01-05 та у рядку 031 для платників ЄСВ, а також інформацію про додатки, у яких буде проводитись коригування, та їх кількість, що визначені в рядку 06 Розрахунку.

         Додатки, інформація щодо яких не коригується, у рядку 06 не вказуються та відповідно не подаються.

 

                                                          

 

 

Заступник начальника відділу ведення карток

реєстру застрахованих осіб № 3 управління

інформаційних систем та електронних реєстрів

Головного управління Пенсійного фонду України

в Одеській області                                                                                    Кристина АКОБІДЗЕ 

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 22 листопада по 1 грудня у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 256 гостей онлайн
Просмотры материалов : 14914557

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує Виправлення помилки в сумі ЄСВ та реквізитах застрахованої особи в єдиній звітності