• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Податкова служба інформує
Податкова служба інформує

Увага! Сеанс телефоного зв'язку «гаряча лінія»

E-mail Печать PDF

                  Ізмаїльське управління ГУ ДПС в Одеській області  25 лютого  2020 года  с 10-00 до 12-00 проводит сеанс телефоного  зв'язку «гаряча лінія»  на тему: «Кампанія  декларування доходів громадян, отриманих в 2019 році. Порядок надання податкової звітності». По телефону (04841)7-28-55 на питання платників відповість завідувач сектору організації роботи Тетяна Федорівна Марінова.

 Прес-служба Ізмаїльського  управління 

ГУ ДПС в Одеській області

Обновлено 24.02.2020 14:48
 

До уваги представників бізнесу та інститутів громадянського суспільства!

E-mail Печать PDF

28 лютого 2020 року о 10.00 годині відбудеться зустріч в. о. начальника  Головного управління ДПС в Одеській області Володимира Астрєйка з представниками бізнесу та громадськості.

На зустрічі планується обговорити актуальні питання взаємодії з податковою службою Одеської області щодо оподаткування, обслуговування платників податків тощо.

Обновлено 24.02.2020 14:49 Подробнее...
 

Увага! Сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія»

E-mail Печать PDF

Ізмаїльське управління ГУ ДПС в Одеській області 21 лютого з 10-00 до 12-00 проводить сеанс телефонного зв'язку «гаряча лінія» на тему: «Зміни у законодавстві стосовно застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг».

За телефоном (04841)7-26-10 на питання платників відповість старший державний інспектор Ізмаїльської державної податкової інспекції Степанова Інна Володимирівна.

Прес-служба Ізмаїльського управління

ГУ ДПС в Одеській області

 

 

Як отримати відомості про суми виплачених доходів для заповнення декларації ?

E-mail Печать PDF

Триває період подання декларацій державними службовцями та особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування. І традиційно у ці дні зростає кількість користувачів Електронного кабінету. Сервіс дозволяє оперативно та у будь-який час отримати відомості про суми виплачених доходів та утриманих податків, необхідні для заповнення декларації.
Ізмаїльське управління Головного управління ДПС в Одеській області нагадує, щоб скористатися послугою «Отримання відомостей з Державного реєстру фізичних осіб – платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків», користувачу необхідно мати кваліфікований електронний підпис. Запит на отримання такої інформації надсилається у приватній частині Електронного кабінету, вхід до якої здійснюється саме за допомогою такого електронного підпису.

Подробнее...
 

Як сплачувати ПДФО, якщо юридична особа має відокремлені підрозділи?

E-mail Печать PDF

Ізмаїльське управління ГУ ДПС в Одеській області звертає увагу платників податку на доходи фізичних осіб, які мають відокремленні підрозділи , які знаходяться на території інший ніж сама юридична особа на те , що порядок сплати податку на доходи фізичних осіб до бюджету передбачено ст. 168 Податкового Кодексу України .

ПДФО, який сплачується податковим агентом – юридичною особою (її філією, відділенням, іншим відокремленим підрозділом) зараховується до відповідного бюджету за їх місцезнаходженням в обсягах податку, нарахованого на доходи, що виплачуються працівникам такого суб’єкта господарювання.

Подробнее...
 


Страница 1 из 197

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  20 по 27 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків -  9  дівчинок та 4 хлопчика, з них одна двійня

 

Сейчас 347 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9707769

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Податкова служба інформує