• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Військкомат інформує ЗВЕРНЕННЯ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України до військовослужбовців 3-ї черги мобілізації, які підлягають звільненню у запас

ЗВЕРНЕННЯ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України до військовослужбовців 3-ї черги мобілізації, які підлягають звільненню у запас

E-mail Печать PDF

Дорогі бойові побратими! 

Рік тому, вам випала важка та надзвичайно відповідальна місія – стати на захист рідної землі, своєї родини, нашої Батьківщини – України.

І ви з честю пройшли всі випробування, які були на цьому шляху, не зганьбили Збройні Сили України та своїм героїзмом, високою відповідальністю, рішучістю і незламним бойовим духом довели, що українці – це непереможна нація, яка здатна захистити власну державу.

Щиро вдячний кожному із вас за це. За те, що сьогодні мужність, відданість Військовій присязі, готовність до самопожертви заради виконання свого почесного громадянського та військового обов’язку – це не просто пафосні слова, а риси сучасного українського воїна.

Вам випала складна доля вчитися захищати Батьківщину безпосередньо на полі бою, здобувати військову майстерність через перемоги та невдачі, підлі дії ворога та втрати бойових побратимів. Однак сила вашого духу, беззаперечна віра у нашу перемогу – це ті складові, які навічно вписали ваші імена у літопис української національної та військової історії.

Вічна народна пам’ять і слава тим, хто віддав своє життя за світле майбутнє нашої Батьківщини. Пам’ять про кожного з них, що вкарбована в наші серця, приведе до нашої всеукраїнської великої перемоги.

Відповідно до Указу Президента України відбувається плановий процес демобілізації військовослужбовців 3-ї черги мобілізації.

Зважаючи на ваш безцінний бойовий досвід, набутий беззаперечний професіоналізм та бойову майстерність, ви є бойовим ядром Збройних Сил, фундаментом наших сьогоднішніх та майбутніх перемог, тому надзвичайно важливо, щоб все це ви передали воїнам, які сьогодні прийшли вам на заміну та зайняли місця в екіпажах, розрахунках та бойових порядках.

Звертаюся до вас – станьте справжнім прикладом для своїх товаришів у виконанні службового обов’язку та продемонструйте кращі риси українського воїна – високу свідомість, витримку та громадянську відповідальність.

Як Головнокомандувач Збройних Сил України, маю честь запропонувати тим, хто забажає пов’язати своє майбутнє з армією, укласти контракт на військову службу. Знайте – ви сьогодні вкрай необхідні державі та її Збройним Силам.

Будьте разом з українським військом в час його реформування та розвитку, перетворення на сучасну армію, готову адекватно реагувати на всі існуючі та можливі виклики.

Бажаю всім вам міцного здоров’я, щасливого повернення додому – у коло рідних, близьких та друзів.

Слава Збройним Силам! Слава  Україні! 

Начальник Генерального штабу – Головнокомандувач

Збройних Сил України

генерал-полковник                                                                                      В.М.МУЖЕНКО

 

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 281 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16530086

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Військкомат інформує ЗВЕРНЕННЯ начальника Генерального штабу – Головнокомандувача Збройних Сил України до військовослужбовців 3-ї черги мобілізації, які підлягають звільненню у запас