• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Військкомат інформує
Військкомат інформує

ВІЙСЬКОВА СЛУЖБА ЗА КОНТРАКТОМ

E-mail Печать PDF

      

Обновлено 09.03.2021 08:50
 

ПОРЯДОК організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

E-mail Печать PDF

ПОРЯДОК організації та ведення військового обліку призовників і військовозобов’язаних

 

Інформація з організації оздоровлення та відпочинку дітей військовослужбовців Збройних Сил України.

E-mail Печать PDF

Відповідно до статті 24 розділу ІV Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей» за рахунок коштів державного та місцевих бюджетів здійснюється оздоровлення та відпочинок дітей-сиріт та дітей, один із батьків яких загинув (пропав безвісти)  або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, а також внаслідок захворювання, одержаного під час виконання службових обов’язків у районі проведення антитерористичної операції, бойових дій, дітей-інвалідів, дітей з багатодітних сімей, дітей осіб визнаних учасниками бойових дій відповідно до пункту 19 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».

Закупівлю та розподіл путівок до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку у розрізі адміністративно-територіальних одиниць здійснюють місцеві органи влади.

Мінсоцполітики зі свого боку, щорічно закуповує путівки для дітей, які потребують особливої уваги та підтримки до державних підприємств «Міжнародний дитячий центр «Артек» та «Український дитячий центр «Молода гвардія» (далі - Центри).

Путівки до Центрів, придбані за рахунок бюджетних коштів, надаються безоплатно або із частковою оплатою в розмірі 20, 30 чи 50 відсотків вартості путівки, яка вноситься батьками (особами, які їх замінюють) або проводиться з інших джерел, незаборонених законодавством, за визначеною Мінсоцполітики квотою.

Підбір та направлення дітей до Центрів здійснюють структурні підрозділи обласних, Київської міської державних адміністрацій з питань сім’ї та дітей (далі - структурні підрозділи) відповідно до положення про порядок направлення дітей для оздоровлення та відпочинку.

Для отримання путівок до Центрів необхідно звертатися до структурних підрозділів за місцем проживання з документами, підтверджуючими належність дітей до пільгових категорій.

 

Увага!

E-mail Печать PDF

            Триває відбір кандидатів з числа до військових частин Збройних Сил України: в/ч В09246 для укладання контрактів за військовими спеціальностями.

 Шановні офіцери запасу та військовослужбовці рядового та сержантського складу, які проживають на території м.Ізмаїла та Ізмаїльського району, запрошуємо Вас прийняти участь в навчальних зборах з резервістами оперативного резерву та подальшого працевлаштування в запропонований військовій частині, що в свою чергу гарантує вам повний пакет державних пільг та гарантій, передбачених чинним законодавством України. Для цього вам необхідно звернутися до військового комісаріату, при собі мати військове посвідчення.

За докладною інформацією звертатися в Ізмаїльський об’єднаний міський військовий комісаріат за адресою: Одеська область, м. Ізмаїл, вул. Кулікова, 31-а, тел. (04841) 5-51-75, 5-51-70.

 

ЗАКОН УКРАЇНИ Про оборону України

E-mail Печать PDF

ЗАКОН УКРАЇНИ Про оборону України

 


Страница 1 из 13

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 3212 гостей онлайн
Просмотры материалов : 16392544

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Військкомат інформує