• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю
На допомогу підприємцю

Всеукраїнська онлайн-конференція на тему: «Реструктуризація боргів громадян та Банкрутство підприємств по-новому 2020»

E-mail Печать PDF

Громадська рада при Міністерстві юстиції України запрошує громадян України, представників юридичної спільноти, керівників та власників підприємств взяти участь у першій Всеукраїнській онлайн-конференції: «Реструктуризація боргів громадян & Банкрутство підприємств по-новому 2020», яку буде проведено із 3 по 7 лютого 2020 року у форматі інтернет-відеоконференції.

Проведення такого заходу обумовлено введенням з 21.10.2019 року в дію нового Кодексу України з процедур банкрутства, яким суттєво змінено порядок проведення процедур банкрутства українських підприємств та введено інститут банкрутства фізичних осіб.

Під час онлайн-марафону громадяни України дізнаються, як на підставі закону провести реструктуризацію власних боргів, в тому рахунку перед банками та мікрофінансовими установами, а керівники та власники підприємств ознайомляться з новим Кодексом України з процедур банкрутства субсидіарної відповідальності перед кредиторами, новими особливостями процедур банкрутства та розширенням прав арбітражних керуючих і кредиторів у процедурах фінансової реструктуризації та банкрутства підприємств.

Безкоштовно. Онлайн, зі свого робочого чи домашнього комп’ютера, з будь якого міста світу.

Інформація щодо спікерів, змісту програми Всеукраїнського онлайн-марафону та реєстраційної форми для участі у заході оприлюднена на сайті конференції за адресою: https://marafon2020.bankrutstvo.online/?utm_source=oda

 

Перелік податкових агентів м. Ізмаїл, які справляють туристичний збір за встановленими ставками

E-mail Печать PDF

Перелік податкових агентів м. Ізмаїл, які справляють туристичний збір за встановленими ставками

ЮРИДИЧНІ ОСОБИ

№ п/п

Код платника

Назва платника

1

32370137

ТОВ «Дунай-Мульті-Сервіс»

2

31339363

ТОВ «Дунай плюс»

3

31847389

Готель «Ізмаїл»

4

40602973

ТОВ «Ізмаїл-Тур»

 

Обновлено 16.07.2019 15:10 Подробнее...
 

О проведении семинара по вопросам соблюдения законодательства в сфере защиты прав потребителей

E-mail Печать PDF

Во исполнение распоряжения  Кабинета Министров Украины от 27.12.2017г.           № 983-р. «Об утверждении плана мероприятий по реализации Концепции государственной политики в сфере защиты прав потребителей на период до 2020 года»,   25 апреля 2019 года            представителями Главного управления Госпродпотребслужбы в Одесской  области будет проводиться семинар по вопросам соблюдения действующего законодательства  в сфере защиты прав потребителей.

Приглашаем субъектов хозяйствования в сфере розничной торговли продовольственными и непродовольственными товарами, ресторанного хозяйства,    сферы услуг, осуществляющих деятельность на территории г. Измаил, для обсуждения актуальных вопросов соблюдения действующего законодательства в сфере защиты       прав  потребителей.

Семинар состоится 25 апреля 2019 года в 12-00 в большом зале заседаний исполкома                (г. Измаил, пр. Суворова, 62,  ІІ этаж).

 

Внесены изменения в Порядок осуществления торговой деятельности

E-mail Печать PDF

Постановлением КМУ от 06.03.2019г. № 168 внесены изменения в Порядок осуществления торговой деятельности и правил торгового обслуживания на рынке потребительских товаров, утвержденных постановлением КМУ от 15.06.2006г. № 833.

В частности, данными изменениями отменяется обязательное применение Книги отзывов и предложений субъектами хозяйствования сферы торговли.

Также предусмотрено, что кассир или другой работник, которые имеют право получать от потребителя деньги за проданный товар, обязаны принимать без ограничений

банкноты и монеты  всех номиналов, которые выпускает в обращение Национальный банк (в том числе разменные, оборотные монеты, памятные и изношенные банкноты и монеты), являются платежными средствами и не вызывают сомнения в их подлинности и платежности, по номинальной стоимости, а также обеспечивать наличие в кассе банкнот и монет для выдачи сдачи (кроме тех, чеканка и выпуск в обращение / дополнительный выпуск в обращение  которых приостановлено Национальным банком).

Подробнее...
 

До відома суб’єктів господарювання!

E-mail Печать PDF

Малий та середній бізнес є каталізатором економіки багатьох країн. Найчастіша проблема, з якою стикається велика кількість власників бізнесу, – спроба самостійно вирішити ті питання, що потребують професійного зовнішнього втручання, а також відсутність розуміння ефективного використання наявних коштів.

З метою підтримки розвитку малого та середнього підприємництва інформуємо про те, що Європейським банком реконструкції та розвитку (далі ЕБРР) було розроблено програму для малого та середнього бізнесу, що дозволяє залучати досвідчених консультантів задля виявлення потреб та розвитку бізнесу. Після роботи з зовнішніми консультантами у власників організацій з’являються інструменти, навички і необхідні знання для підвищення внутрішньої ефективності та активного розвитку.  

На ці консалтингові проекти спрямовані гранти (безповоротна фінансова допомога) у розмірі 50% від чистої вартості (без ПДВ).

Подробнее...
 


Страница 1 из 9

Мова

English Russian Ukrainian
.
Баннер
.

Оголошення:

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

  Довідки за тел. 2-16-31.

 

 

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 

З  20 по 27 грудня  у м. Ізмаїл народилися 13 малюків -  9  дівчинок та 4 хлопчика, з них одна двійня

 

Сейчас 379 гостей онлайн
Просмотры материалов : 9667258

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна Споживачу та підприємцю На допомогу підприємцю