• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Головна КУ "Ізмаїльський архів" Архів у ЗМІ «Измаил. Дела давно минувших дней»

«Измаил. Дела давно минувших дней»

E-mail Печать PDF

24 січня 2020 р. у музеї О.В. Суворова відбулася презентація книги ізмаїльського журналіста та краєзнавця І. М. Огнєва «Измаил. Дела давно минувших дней».

 Книга є результатом багаторічної праці Ігоря Миколайовича з документами КУ «Ізмаїльський архів», науковими та літературними джерелами XVI – XXI ст.,  публікаціями преси часів Російської імперії. 

 Перша частина видання містить матеріали, що публікувались в газеті «Курьер недели» під рубрикою «Написано пером» - це уривки зі спогадів про відвідання  нашого міста видатними особистостями.

У другій частині підібрані замітки про різноманітні сфери життя Ізмаїла на різних етапах його розвитку,  міський побут у часи перебування міста у складі Російської імперії.

Третя частина представляє добірку бібліографічних нарисів про неординарних особистостей, що народилися у Ізмаїлі, деякий час тут прожили  та прославили його у сприйнятті світового простору. Це своєрідне продовження іншої книги І.М. Огнєва – «Измаил. Имена на все времена», що вийшла в світ у 2017 році.

 

З фотографіями, що увійшли до книги, гості мали можливість ознайомитись на експозиції «Ізмаїл, що минає», у сусідньому залі музею.

Автор та всі присутні висловили надію, що видання заповнить вакуум, що створився в результаті недостатнього вивчення історії міста, столиці Придунайського краю.

Захід відвідали історики, краєзнавці, викладачі, директор КУ «Ізмаїльський архів» С.В. Шморг та архівіст Л.В. Волонтірова, журналісти та всі любителі історії рідного міста. 

Автор люб’язно подарував архіву своє видання та висловив упевненість у подальшій спільній праці над створенням творів з історії міста та всього краю.

 

 

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша ПК ім. Т.Г.Шевченка:

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 668 гостей онлайн
Просмотры материалов : 18757385

Пошук по сайту

Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер

Головна КУ "Ізмаїльський архів" Архів у ЗМІ «Измаил. Дела давно минувших дней»