• Увеличить размер шрифта
  • Размер шрифта по умолчанию
  • Уменьшить размер шрифта
Умови постачання

До уваги споживачів!

E-mail Печать PDF

      У зв’язку з відключенням електропостачання котелень КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» за адресами: вул. Весняна, 4-г, вул. Нахімова, 427-а, вул. Нахімова, 288-б з причини ушкодження об’єктів електроенергетики та розбалансування енергосистеми внаслідок бойових дій на території України призупинено подачу теплової енергії у житлові будинки. Послуга з постачання теплової енергії буде відновлена у разі відновлення електропостачання котелень.

Обновлено 19.11.2022 10:07
 

Інформація для споживачів КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» 2022-2023

E-mail Печать PDF

До уваги споживачів!!!

 

 КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» повідомляє, що, у зв’язку з необхідністю приведення типових договорів на послугу з постачання теплової енергії у відповідність до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09 листопада 2017 року (зі змінами та доповненнями), постанови Кабінету Міністрів України № 830 від 21 серпня 2019 року «Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії» (зі змінами та доповненнями) та постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг № 308 від 22.03.2017 «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності у сфері теплопостачання» (зі змінами та доповненнями) розміщуємо типовий договір про надання послуги з постачання теплової енергії урахуванням внесених згідно із зазначеними законодавчими та нормативно-правовими актами змін.

 

 КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО»

 

Умови постачання

 

Типовий iндивiдуальний договорiр про надання послуги з постачання тепловоiї енергii

Обновлено 30.09.2022 14:20
 

Шановні мешканці, друзі.

E-mail Печать PDF

Усім нам важливо, щоб комунальні підприємства міста мали можливість працювати безперебійно, а сплата за комунальні послуги в сьогоднішніх умовах є великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють у надскладних обставинах і потребують ресурсів.

Колектив КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» звертається до споживачів, які мають борги, терміново сплатити їх, щоб підприємство мало можливість своєчасно та в повному обсязі розрахуватися з ТОВ «ГК «Нафтогаз Трейдинг» за спожитий природний газ та підготуватися до нового опалювального сезону. Це можна зробити у найближчих до Вам банківських відділеннях, відділеннях УКРПОШТИ або звичним для вас способом.

Кожен з нас відповідальний за успіх нашої країни.

 

Інформація щодо розірвання попередніх договорів та внесення змін до нових!

E-mail Печать PDF

               У відповідності до п. 3 Розділу VI «ПРИКІНЦЕВІ ТА ПЕРЕХІДНІ ПОЛОЖЕННЯ» Закону України «Про житлово-комунальні послуги» № 2189-VIII від 09 листопада 2017 року (далі – Закон), договори про надання комунальних послуг, укладені до введення в дію цього Закону, зберігають чинність на умовах, визначених такими договорами, до дати набрання чинності договорами про надання відповідних комунальних послуг, укладеними за правилами, визначеними цим Законом.

            Також, у зв’язку з набранням чинності постанови Кабінету Міністрів України «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води у зв’язку із зміною ціни природного газу» № 1209 від 10 листопада 2021 р., та з метою уточнення умов типового індивідуального договору, розміщеного на офіційному сайті міста Ізмаїла в Розділі КП «ТМ Ізмаїлтеплокомуненерго», вносяться відповідні зміни Додатковою угодою до Індивідуального договору про надання послуги з постачання теплової енергії.

Додаткова угода щодо внесених змін додається

Обновлено 09.12.2021 16:32
 

Інформація для споживачів КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО» 2021-2022

E-mail Печать PDF

Постанова Кабінету Міністрів України № 830 від 21 серпня 2019 р.

«Про затвердження Правил надання послуги з постачання теплової енергії і типових договорів про надання послуги з постачання теплової енергії"

Зразки типових індивідуальних договірів КП «ТМ ІЗМАЇЛТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО”

Обновлено 30.09.2022 14:20
 


Страница 1 из 2

Мова

English Ukrainian
.
Баннер
.

Афіша:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

02092211

 

 

Довідки за тел. 2-16-31.

 

             Проєкт першої леді

               Олени Зеленської

     "Довідник безбар’єрності"

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Кампанія «Виходь на світло!»

Дізнайтеся, які зміни у законодавстві України

діють під час воєнного стану

https://cutt.ly/PLqOx4c

www.dsp.gov.ua

www.pratsia.in.ua

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   

Все відео:

.
.

Ізмаїл у цифрах:

 З 7 по 14 лютого  у м. Ізмаїл народилося 6 малюків -  4 дівчинки та  2 хлопчика 

 

Сейчас 370 гостей онлайн
Просмотры материалов : 21402164

Голосування:

Баннер

Пошук по сайту

Баннер
Баннер
Баннер
Баннер

Для громадян з порушенням слуху

Баннер

Безоплатна правова допомога

Баннер